Nowi wspólnicy w Kancelarii

Opublikowane w Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że radca prawny Krzysztof Sosnowski oraz radca prawny Przemysław Krasadomski dołączyli do grona wspólników Kancelarii Wojewódka i Wspólnicy.

Krzysztof Sosnowski związany jest z Kancelarią od 2011 roku, początkowo pracując jako prawnik, następnie aplikant radcowski i obecnie radca prawny. Specjalizuje się w pracy przy projektach dotyczących wewnątrzzakładowych aktów prawa pracy (regulaminy, zakładowe układy zbiorowe pracy, porozumienia z organizacjami związkowymi) oraz w obszarze relacji ze związkami zawodowymi.

Przemysław Krasadomski jest radcą prawnym z ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym. Przez wiele lat pracował jako in-house lawyer, gdzie zdobył bogate doświadczenie w obszarze indywidualnego i zbiorowego prawa pracy, koordynując w aspekcie prawnym przez wiele lat politykę Grupy Kapitałowej w relacjach ze związkami zawodowymi.

Do grona wspólników należą obecnie: radca prawny Marcin Wojewódka, radca prawny Alicja Pawelec, Jolanta Ślesicka-Wyszyńska oraz radca prawny Piotr Nietrzpiel.

Jednocześnie informujemy, że po prawie 10 latach współpracę z Kancelarią zakończył radca prawny Adrian Prusik, który zdecydował się na rozwój w jednej z wiodących, globalnych korporacji technologicznych.