Rankingi

Lista „Najlepsze Kancelarie”,publikowana w polskim „Forbesie”, nie jest rankingiem w żadnym tego słowa znaczeniu. To zbiór podmiotów, które stanowią czołówkę w swojej klasie, są tak dobre, że polecają je nawet… bezpośredni konkurenci

Kancelaria Wojewódka i Wspólnicy została wyróżniona w rankingu Najlepsze Kancelarie w Polsce 2023 

Więcej na www.forbes.pl

EMEA_Leading_firm_2024-272x300
EMEA_Leading_individual_2024-272x300

The Legal 500 EMEA  to renomowany ranking kancelarii prawnych, brytyjskiego wydawnictwa Legalease, który rekomenduje najlepsze firmy prawnicze na świecie.

W rankingu The Legal500 EMEA 2024 zarówno Kancelaria Wojewódka i Wspólnicy, jak i kierujący nią dr Marcin Wojewódka zostali wyróżnieni odpowiednio w kategorii Leading Firm oraz Leading Individual w obszarze prawa pracy.

Więcej na www.legal500.com

Chambers Europe to największy ranking kancelarii prawnych prowadzony przez Chambers and Partners. Ranking tworzony jest od ponad 20 lat na kilku kontynentach. Rekomendacje firm opierają się na niezależnych i obiektywnych badaniach prowadzonych corocznie wśród tysięcy prawników i ich klientów.

W rankingu Chambers Europe 2021 Kancelaria Wojewódka i Wspólnicy została sklasyfikowana na miejscu 4 w obszarze prawa pracy.

Więcej na www.chambersandpartners.com