Kancelaria Wojewódka i Wspólnicy po raz kolejny wyróżniona w rankingu Chambers & Partners

Opublikowane w Aktualności

Mamy zaszczyt poinformować, że Kancelaria Wojewódka i Wspólnicy Sp. k. ponownie została wyróżniona w rankingu Chambers & Partners Europe. Kancelaria została sklasyfikowana na 3 miejscu w obszarze prawa pracy.

Jak wskazano w uzasadnieniu, zespół Kancelarii ceniony jest jako doświadczony doradca w pełnym zakresie spraw związanych z zatrudnieniem, w tym w negocjowaniu świadczeń pracowniczych, ze szczególnym uwzględnieniem programów emerytalnych. Kancelaria doradza także korporacjom w stosunkach ze związkami zawodowymi, w tym w sprawach dotyczących zwolnień grupowych. Wskazano także, że Kancelaria świadczy usługi dla szerokiej bazy klientów międzynarodowych i krajowych korporacji z różnych branż.

Dodatkowe wyróżnienie przyznano dr. Marcinowi Wojewódce, który wyróżniony został jako ceniony specjalista w dziedzinie programów emerytalnych dla pracowników.

Coroczny ranking Chambers & Partners Europe powstaje w oparciu o tysiące wywiadów przeprowadzanych przez analityków z klientami Kancelarii oraz konkurencyjnymi firmami prawniczymi. Kancelarie klasyfikowane są wyłącznie ze względu na kryteria merytoryczne.

Wyniki tegorocznego rankingu Chambers and Partners Europe 2019 w obszarze prawa pracy można zobaczyć tutaj.