Nowi wspólnicy w Kancelarii Wojewódka i Wspólnicy

Opublikowane w Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 18 grudnia 2020 roku Jolanta Ślesicka-Wyszyńska, prokurent w Kancelarii oraz radca prawny Piotr Nietrzpiel dołączyli do grona wspólników Kancelarii Wojewódka i Wspólnicy.

Jolanta Ślesicka-Wyszyńska związana jest z Kancelarią od 14 lat, pełniąc funkcję prokurenta spółki. W swojej pracy odpowiada za kontrolowanie wszystkich procesów finansowych oraz administracyjnych, a także sprawne funkcjonowanie biura.

Piotr Nietrzpiel jest radcą prawnym specjalizującym się w bieżącej obsłudze prawnej klientów korporacyjnych oraz reprezentowaniu pracodawców w postępowaniach przed sądami powszechnymi oraz organami administracji publicznej.

Wojewódka i Wspólnicy to warszawska kancelaria prawa pracy, specjalizująca się wyłącznie w pomocy pracodawcom w zakresie zbiorowego i indywidualnego prawa pracy oraz świadczeń pracowniczych. Kancelaria na rynku doradztwa prawnego działa od 2004 roku. Założona przez radcę prawnego dr. Marcina Wojewódkę, składa się obecnie z 13 prawników. Do grona wspólników należą obecnie: radca prawny Marcin Wojewódka, radca prawny Alicja Pawelec, radca prawny Adrian Prusik, Jolanta Ślesicka-Wyszyńska oraz radca prawny Piotr Nietrzpiel.