10 lecie Kancelarii Wojewódka i Wspólnicy Sp. k.

Opublikowane w Aktualności

1 października 2014 roku minęło 10 lat odkąd Kancelaria Prawa Pracy „Wojewódka i Wspólnicy” Sp. k. rozpoczęła swoją działalność. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju i sukcesu Kancelarii, a w szczególności każdemu z naszych Klientów.

Od 10 lat, w różnych formach organizacyjnych, doradzamy pracodawcom w zakresie prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Zapewniamy wsparcie w bieżącej działalności naszych Klientów, pomagamy pracodawcom w codziennych relacjach z pracownikami i ich przedstawicielstwami, takimi jak związki zawodowe, czy rady pracowników oraz reprezentujemy Klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Obecnie zespół Kancelarii liczy 13 członków Okręgowych Izb Radców Prawnych oraz Okręgowej Rady Adwokackiej oraz 8 merytorycznych i administracyjnych pracowników, którymi kieruje radca prawny dr Marcin Wojewódka.

10 lat to czas nieustannego zdobywania doświadczenia oraz poszerzania specjalistycznej wiedzy, pracownicy Kancelarii stale podnoszą swoje kwalifikacje by jak najlepiej i najskuteczniej doradzać naszym Klientom.

Kancelaria od lat doceniana jest za posiadane doświadczenie oraz prezentowany wysoki poziom merytoryczny w zakresie zbiorowego prawa pracy oraz w świadczeniach emerytalnych. W latach 2008-2014 Kancelaria, jak też kierujący nią radca prawny dr Marcin Wojewódka byli klasyfikowani w czołówce polskich podmiotów specjalizujących się w prawie pracy, w prestiżowych  rankingach Chambers & Partners oraz The Legal 500 EMEA. Jest to dla nas szczególnie ważne wyróżnienie, gdyż rankingi powstają wyłącznie
w oparciu o kryteria merytoryczne, a coroczne zestawienia przygotowywane są na podstawie tysięcy wywiadów przeprowadzanych przez analityków z Klientami Kancelarii oraz konkurencyjnymi firmami prawniczymi.

Dziesięciolecie istnienia Kancelarii otwiera kolejny rozdział jej działalności, stawiając przed nami nowe wyzwania. Liczymy na sugestie i rady z Państwa strony, które zawsze były i są dla nas cennymi wskazówkami podczas podejmowania kluczowych decyzji.

 

Dziękujemy

dr Marcin Wojewódka, radca prawny
oraz Zespół Kancelarii Prawa Pracy „Wojewódka i Wspólnicy” Sp.k.