Nowi wspólnicy w Kancelarii Wojewódka i Wspólnicy

Opublikowane w Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 22 grudnia 2017 roku radca prawny Izabela Dziubak-Napiórkowska i radca prawny Adrian Prusik dołączyli do grona wspólników Kancelarii Wojewódka i Wspólnicy.

Wojewódka i Wspólnicy to warszawska kancelaria prawa pracy, specjalizująca się wyłącznie w pomocy pracodawcom w zakresie zbiorowego i indywidualnego prawa pracy oraz świadczeń pracowniczych. Kancelaria na rynku doradztwa prawnego działa od 2004 roku. Założona przez radcę prawnego dr. Marcina Wojewódkę, składa się obecnie z 14 prawników, spośród których 5 należy do grona wspólników: radca prawny Marcin Wojewódka, radca prawny Alicja Pawelec, radca prawny Izabela Zawacka, radca prawny Izabela Dziubak-Napiórkowska i radca prawny Adrian Prusik.

 

Izabela Dziubak-Napiórkowska z Kancelarią związana jest od 2012 roku. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Podczas studiów uczestniczyła w programie wymiany studenckiej Erasmus na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Orleanie we Francji. Aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie ukończyła z wyróżnieniem w 2015 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w warszawskiej filii francuskiej kancelarii Gide Loyrette Nouel oraz w belgijsko-francuskiej kancelarii konsultingowej Arcturus Group w Warszawie. Posiada bogate doświadczenie praktyczne w obszarach dotyczących indywidualnego i zbiorowego prawa pracy. Prowadziła wiele postępowań przed sądami powszechnymi oraz organami administracji publicznej. Jest autorką licznych artykułów z zakresu prawa pracy w Rzeczpospolitej i Gazecie Prawnej.
Adrian Prusik z Kancelarią związany jest od 2012 roku. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie ukończył z wyróżnieniem w 2015 roku. Posiada bogate doświadczenie praktyczne w przygotowaniu i negocjowaniu wewnątrzzakładowych aktów prawa pracy, doradztwie przy procesach restrukturyzacji zatrudnienia, jak również w sprawach z zakresu indywidualnego prawa pracy. Posiada doświadczenie w zakresie doradztwa przy tworzeniu i funkcjonowaniu PPE. Autor wielu artykułów prasowych z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz instytucji III filara emerytalnego w Rzeczpospolitej i Gazecie Prawnej.