Kancelaria Wojewódka i Wspólnicy partnerem wspierającym konferencji Praca 4.0

Opublikowane w Aktualności

Kancelaria Wojewódka i Wspólnicy Sp.k. została partnerem wspierającym konferencji Praca 4.0, która odbędzie się w dniach 13-14 listopada 2017 roku w Warszawie.

Dr Marcin Wojewódka i mec. Adrian Prusik poprowadzą warsztat na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych. Podczas wystąpienia omówione zostaną zasady tworzenia i funkcjonowania PPK. Prowadzący podpowiedzą jak wybrać usługodawcę i jak przygotować się na wejście w życie nowego obowiązku.

                                  

Rok 2017 to najniższe od 26 lat bezrobocie, rosnąca presja wzrostu płac, rywalizacja o pracowników oraz niekończące się zmiany prawa pracy i regulacji ubezpieczeń społecznych. To także wyzwania związane z rosnącym udziałem automatyzacji i Przemysłem 4.0. Przyszłość rynku pracy to rynek pracownika i wciąż zadawane sobie przez przedsiębiorców pytanie: jak wygrać konkurencję o pracowników, jak ich skutecznie rekrutować, a może inwestować w szkolenie i kształcenie przyszłych kadr?

O tym jak skutecznie stawić czoło tym wyzwaniom porozmawiają decydenci i i praktykami podczas drugiej edycji konferencji Praca 4.0 – rozwiązania dla biznesu.

W programie znajdą się między innymi takie tematy jak:

  • nowe technologie HR i Rekrutacja 4.0 – pozyskiwanie talentów, rola social mediów, globalne trendy,
  • ochrona danych w zatrudnieniu,
  • rynek pracy przyszłości,
  • Pracownicze Plany Kapitałowe,
  • kształcenie pracowników i kompetencje przyszłości,
  • zatrudnienie cudzoziemców po zmianach,
  • outsourcing,
  • trendy w kształtowaniu wynagrodzeń i elastyczna organizacja czasu pracy.

Konferencja kierowana jest do osób zarządzających firmami, działami HR, jak i do osób odpowiedzialnych bezpośrednio za sprawy kadrowo-płacowe oraz rekrutację. W tym roku szczególny nacisk stawiany jest na dialog z parterami i instytucjami publicznymi oraz wyzwania związane ze współpracą i relacjami B2B.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.praca4zero.pl.