Rankingi
The Legal 500 EMEA  to renomowany ranking kancelarii prawnych, brytyjskiego wydawnictwa Legalease, który rekomenduje najlepsze firmy prawnicze na świecie.

Legal 500 jest niezależnym rankingiem, a przedsiębiorstwa i osoby fizyczne rekomendowane są wyłącznie ze względu na kryteria merytoryczne. Coroczne zestawienia przygotowywane są na podstawie wywiadów przeprowadzanych przez analityków z klientami kancelarii oraz konkurencyjnymi firmami prawniczymi.

W rankingu The Legal500 EMEA 2017 Kancelaria Prawa Pracy „Wojewódka i Wspólnicy” została sklasyfikowana na 2 miejscu w obszarze prawa pracy.

Więcej na www.legal500.com

 

Chambers Europe to największy ranking kancelarii prawnych prowadzony przez Chambers and Partners. Ranking tworzony jest od ponad 20 lat na kilku kontynentach. Rekomendacje firm opierają się na niezależnych i obiektywnych badaniach prowadzonych corocznie wśród tysięcy prawników i ich klientów.

W rankingu Chambers Europe 2017 Kancelaria Prawa Pracy „Wojewódka i Wspólnicy” została sklasyfikowana na miejscu 3 w obszarze prawa pracy.

Więcej na www.chambersandpartners.com