Dr Marcin Wojewódka laureatem konkursu na najlepszą pracę doktorską

Opublikowane w Aktualności

6 czerwca 2013 roku w Warszawskim Domu Technika NOT odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień w XII edycji Konkursu na najlepszą pracę doktorską, magisterską, licencjacką i podyplomową z dziedziny ubezpieczeń gospodarczych i społecznych,  organizowanego przez Rzecznika Ubezpieczonych, Fundację Edukacji Ubezpieczeniowej i Gazetę Ubezpieczeniową.

Przybyłych gości przywitała dr Aleksandra Wiktorow, Rzecznik Ubezpieczonych. Przewodniczący jury dr Stanisław Rogowski podkreślił, że Konkurs cieszy się rosnącym zainteresowaniem i uczestniczy w nim z roku na rok coraz więcej ośrodków akademickich.

Dr Marcin Wojewódka, radca prawny w Kancelarii Prawa Pracy "Wojewódka i Wspólnicy" Sp. k. został wyróżniony III nagrodą za pracę "Pracownicze programy emerytalne jako forma dodatkowego zabezpieczenia na starość w Polsce. Ocena funkcjonowania". Warto podkreślić, że praca dr Wojewódki szczególnie zainteresowała bankowców.

Promotorem pracy jest prof. dr hab. Gertruda Uścińska. Praca została napisana w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie.

Kliknij, żeby zobaczyć większy rozmiar