Kancelaria Wojewódka i Wspólnicy po raz kolejny wyróżniona w rankingu Chambers & Partners

Opublikowane w Bez kategorii

Mamy zaszczyt poinformować, że Kancelaria Wojewódka i Wspólnicy Sp. k. ponownie została wyróżniona w rankingu Chambers & Partners Europe. Kancelaria została sklasyfikowana na 4 miejscu w obszarze prawa pracy.

Jak wskazano w uzasadnieniu, zespół Kancelarii ceniony jest jako doświadczony doradca w pełnym zakresie spraw związanych z zatrudnieniem, w tym w negocjowaniu świadczeń pracowniczych, ze szczególnym uwzględnieniem programów emerytalnych. Kancelaria doradza także korporacjom w stosunkach ze związkami zawodowymi, w tym w sprawach dotyczących zwolnień grupowych.

Kancelaria posiada bardzo szeroką wiedzę z różnych dziedzin, szybko reaguje i przedstawia jednoznaczne opinie prawne – wskazał jeden z klientów Kancelarii

Dodatkowe wyróżnienie przyznano dr. Marcinowi Wojewódce, który wskazany został jako ceniony specjalista w dziedzinie ubezpieczeń społecznych, w tym programów emerytalnych, a także doradca w sprawach związanych ze związkami zawodowymi.

Coroczny ranking Chambers & Partners Europe powstaje w oparciu o tysiące wywiadów przeprowadzanych przez analityków z klientami Kancelarii oraz konkurencyjnymi firmami prawniczymi. Kancelarie klasyfikowane są wyłącznie ze względu na kryteria merytoryczne.

Wyniki tegorocznego rankingu Chambers and Partners Europe 2022 w obszarze prawa pracy można zobaczyć tutaj.